Pink Lips Project

Pink Lips Project

W ciągu roku mamy naprawdę ogromną ilość różnych akcji związanych z naszym zdrowiem. Fajnie byłoby poprzeć wszystkie i dać jakiś sygnał zaangażowania. Niestety, nie na wszystko można znaleźć czas : (. Jednak akcją w której biorę udział już drugi raz jest Pink Lips Project! (więcej…)

Umysł w Ogniu czyli rower do ciebie mówi

Całkiem niedawno moja firma brała udział w Dolnośląskim Festiwalu Nauki w ramach którego prowadziliśmy dwa wykłady:

Oba świetne, ale ten wpis tyczy się tego drugiego : ).

Umysł w Ogniu czyli rower do ciebie mówi

Takimi żarcikami urzekają mnie koledzy z pracy. Zawsze miło wiedzieć, że wszyscy myślą o nas jak najlepiej i nie mają nas za wariatów ; ).
I akurat w tym wypadku nie za wariata mnie miał! (Chociaż w sumie licho go tam wie)

Ale o co tak dokładniej chodzi? (więcej…)

Problem z toaletą, Karolak i pączki

Już jakiś czas temu pisałam na swoim FanPage że byłam na koncercie Tomasza Karolaka i Pączków w Tłuszczu w Starej Przepompowni w Ostrowie Wielkopolskim. Nie powiem, aby był to szałowo muzycznie koncert – mimo wszystko zabawa była przednia, można było sobie poskakać i mocno się pośmiać. Jedną z historii jaką opowiedział nam Karolak była przygoda aka problem z toaletą na stacji benzynowej.

komiks-kopia

To przecież takie oczywiste! Bo przecież po co toaleta miałaby być otwarta kiedy jest czysta? Phi! Nie wiem na której stacji benzynowej odbyła się ta scenka, ale dziękuję Pani Ekspedientce za utrzymywanie publicznych toalet w należytym stanie ; ) (więcej…)

Konferencja WroBlog i pierwsze urodziny bloga

Konferencja WroBlog i pierwsze urodziny bloga

Hej wszystkim! O ile śledzicie mój FanPage wiecie, że ostatnio bardzo dużo się wydarzyło : ). Nie dość, że blog obchodzi pierwsze urodziny, to odbyła się konferencja WroBlog, którą pomogłam organizować, a do tego razem z Martą wysłałyśmy pracę na „Międzynarodowy konkurs na krótką formę komiksową”.

No ale po kolei.

Urodziny Bloga

Z tej okazji nagrałam dla was filmik! Proszę mi wybaczyć, bo naprawdę nie wypadam najlepiej za kamerą ; (

Jeszcze raz chcę wam wszystkim podziękować za to, że jesteście. Nie wiedziałam czy wytrwam w tym nawet kilka miesięcy, a tu już cały rok minął. Nie wiem kiedy się to stało, ale jednak! Mam nadzieję, że następny będzie jeszcze wspanialszy.
Niech nas będzie więcej! (więcej…)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress