Jak się mocno skupię na pracy, to wszystko zaczyna mi przeszkadzać, łącznie z moją (na co dzień ukochaną) grzywką. Podpinam ją wtedy na wszystkie sposoby, ona ma oczywiście swoje własne zdanie na ten temat i nie chce ze mną współpracować.

Fryzura do pracy

Jaka fryzura do pracy?

No właśnie! Dobre pytanie : ). Mój zawód na szczęście mnie w żaden sposób nie ogranicza, mogę mieć fryzurę jaką tylko sobie wyśnię (oczywiście w ramach tego co da się z moich włosów zrobić, a ze względu na ich marną ilość i jakość jest dość trudno coś fajnego wymyślić). Jeśli chcę mogę mieć nawet różowe włosy (i już kiedyś takie miałam ; )).
Niezależnie jednak od tego jaka by ta moja fryzura nie była, przychodzi taki moment w ciągu dnia, kiedy zaczyna mnie denerwować : P. Nagle włosy wchodzą mi do oczu, zasłaniają coś itp. Zaczyna się podpinanie i związywanie włosów. Wyglądam jak mała szkarada.
Ciekawa jestem czy tylko ja tak mam : P? A może wasza praca zmusza was do konkretnych fryzur? Przykładowo, jak kiedyś pracowałam jako kelnerka, musiałam mieć włosy związane w kucyk. Była to w pewnym sensie konieczność, aby przez przypadek samotny włos samobójca nie trafił na talerz klienta ; ).

Jak już jesteśmy w temacie pracy…

…chcę przygotować wpis odnośnie swojego sprzętu. A dokładnie tabletu. Co jakiś czas dostaję od was pytania, z jakiego tabletu graficznego korzystam, jaką firmę polecam, jaki tablet jest dobry na początek. We wpisie postaram się zrobić małe zestawienie sprzętu z jakiego korzystałam przez lata i jakie obecnie uważam, za warte uwagi. Macie może jednak jakieś dodatkowe pytania na jakie chcielibyście uzyskać odpowiedź? Zadawajcie je w komentarzach, a we wpisie postaram się na nie odpowiedzieć : ).

Pozdrowionka,
Smiley

PS. Postaram się wrócić do większej regularności wpisów… Trzymajcie kciuki ; )!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress