Ostatnio byłam na urodzinach koleżanki i zaistniała tam taka oto sytuacja ; ).

Głupie głupoty

Dla jednego głupota dla drugiego sprawa najwyższej wagi ; ). Ale już chyba taka jest nasza codzienność? Jesteśmy różni, mamy różne wartości, co innego ma dla nas znaczenie, w co innego wierzymy, w innym kierunku chcemy się przemieszczać, mamy inne cele, chcemy inaczej żyć, chcemy móc popełniać własne błędy i żyć w świecie, które nam na to pozwala. Chcemy mieć wolność wyboru. Nasza różnorodność jest atutem, który powinniśmy doceniać i rozwijać. Nic jednak nie będzie możliwe, jeśli nie będziemy mieć swobody, wolności i dostępu do wszystkich możliwych informacji.
Jak możemy się dalej rozwijać i wierzyć w nasze wartości, jeśli ktoś chce odebrać nam naszą swobodę i wolność ? Może i to są małe głupoty, ale przynajmniej nasze własne : ).
Szkoda, że nasz obecny rząd tego nie rozumie…

Ale mi się zebrało na przemyślenia ; ). I jakoś o dziwo pasowała mi ta piosenka… A pragnę zauważyć, że fanką filmów Tarantiono nie jestem ; ). Kilka lubię, ale bez przesady.

Skoro już  jednak o głupotach mowa, to trzymajcie za mnie kciuki, bo czytam właśnie okropną książkę. Okropną bo w sumie źle napisaną. Nie będę na razie więcej o niej pisać, bo jednak wolę coś skończyć zanim ostatecznie ocenię. Trzymanie kciuków się jednak przyda, bo to trochę droga przez mękę : ).

Tymczasem dużymi krokami zbliżają się święta. Już się nie mogę doczekać! Wzięłam parę dni wolnego, więc do pracy wrócę dopiero po nowym roku ; ). Tydzień robienia tego co chce ow yeah yeah~~!
Planów mam oczywiście na ten czas masę! Chciałabym ruszyć Ostatni do nieba, pouczyć się Flasha, ogarnąć jakiś rysunek z listy konkursowej i zabrać się za kolejny projekt dla Sokowirówki – ow yeah! Szykuje się znacznie więcej!
A jak tam wasze plany na święta/po świętach/sylwestra? Pracujecie czy też będziecie się urlopować tak jak ja ; ).

Na zapas życzę wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Pozdrowionka,
Smiley

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress