Ilustracja pod choinkę - Smiley Project

Jestem już w bardzo świątecznym nastroju, pomyślałam więc, że i z wami moim nastrojem się podzielę : D. Co myślicie o małym konkursie?

Konkurs „Ilustracja pod choinkę”

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy pod postem konkursowym na blogu Smiley Project, FanPage lub Instagramie odpowiedzieć na pytanie:

„Co chciałbyś aby przedstawiała twoja ilustracja?”

Nagrodą jest ręcznie wykonana przeze mnie ilustracja. 
Konkurs trwa od 6 do 13 grudnia 2016 r. Wyniki zostaną ogłoszone 14 grudnia 2016 r.

Zwycięży odpowiedź, która (z różnych przyczyn) akurat mi się najbardziej spodoba. Tematyka wcale nie musi być świąteczna, możecie równie dobrze opisać atak kosmitów, śmieszną sytuację z życia czy też scenkę z jakiejś książki. Cokolwiek wam przyjdzie na myśl ; ).
Zwycięzca jako nagrodę może zażyczyć sobie inny obrazek, może też dostać „voucher” aby podarować go komuś pod choinkę ; ). Będą to już jednak dogadywać ze zwycięzcą. Oryginał oczywiście prześlę pocztą na wskazany adres.

Zastrzegam sobie jednak prawo do wykorzystania pomysłów do ewentualnego zilustrowania w przyszłości ; ). Autora tematu na pewno wówczas otaguję.

Będzie mi bardzo miło jeśli przy okazji polubicie FanPage i udostępnicie wpis konkursowy, nie jest to jednak wymagane ; ).

Poniżej regulamin konkursu:

REGULAMIN KONKURSU „Ilustracja pod choinkę” na blogu i FanPage Smiley Project

REGULAMIN KONKURSU „Ilustracja pod choinkę” na blogu i FanPage Smiley Project

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem Konkursu jest autorka bloga Smiley Project, Milena Górska zwana dalej „Organizatorem”.
 2. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 6 do 13 grudnia 2016 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 14 grudnia 2016 r.
 3. Uczestniczyć w Konkursie mogą osoby, które w dniach 6 do 13 grudnia 2016 r. wykonają zadanie konkursowe opublikowane na http://blog.smiley-project.pl/ oraz https://www.facebook.com/SmileyProjectPL/  dnia 6 grudnia 2016 r.

§2 ZASADY KONKURSU

 1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie udziału w poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe na blogu, FanPage lub Instagramie „Co chciałbyś aby przedstawiała twoja ilustracja”?
 2.  Każdy Uczestnik może brać udział w konkursie kilkakrotnie.
 3. Poprzez zgłoszenie swojego udziału w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na treść niniejszego Regulaminu, oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu przeprowadzenia Konkursu.

§3 KRYTERIA OCENY oraz WYŁONIENIE ZWYCIĘZCY

 1. Nagroda zostanie przyznana 1 osobie, której odpowiedź na zadanie konkursowe zostanie uznana przez autorkę bloga za najciekawszą.
 2. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową lub poprzez wiadomość na Facebook.

§4 NAGRODY

 1. Nagrodą w konkursie jest ręcznie wykonana ilustracja.
 2. Organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie nagrody w transporcie.

§7 PRAWA AUTORSKIE

 1. Dostarczenie przez Uczestnika odpowiedzi na zadanie konkursowe (Odpowiedź Uczestnika) jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia, że Odpowiedź Uczestnika jest wolna od praw i roszczeń osób trzecich.
 2. Organizatorowi przysługuje prawo dokonywania i korzystania z wszelkich opracowań Odpowiedzi Uczestnika, w tym między innymi dokonywania przeróbek, korekty, zmian i adaptacji całości  lub jego pojedynczych fragmentów.

§8 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieodebranie nagrody z przyczyn leżących po stronie Zwycięzcy Konkursu.
 2. Treść Regulaminu będzie udostępniona przez okres trwania Konkursu w siedzibie Organizatora oraz na Blogu http://blog.smiley-project.pl/ 

Pozdrowionka,
Smiley

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress