Kino od zawsze było jedną z moich ulubionych rozrywek. Pozwala mi na 2-3 godziny relaksu i nie myślenia o bieżących sprawach. Moglibyście powiedzieć: „Po co tracić kasę, można obejrzeć w domu”. W moim przypadku BARDZO rzadko się zdarza, abym siadła na kanapie i tylko oglądała film. Niestety jak już jestem w domu to najczęściej mam milion rzeczy do zrobienia, jak chociażby ugotowanie obiadu, posprzątanie lub najczęstsze – praca! Odpikanie się w jednej pracy o 15:30 nie znaczy w końcu, że pora na labę. No przynajmniej nie u mnie : ). Nie zrozumcie mnie źle, kocham to co robię, zabiera mi to jednak bardzo dużo czasu. Więc na co dzień oglądanie filmu w domu robi mi po prostu za akompaniament do pracy (co osobiście polecam, tylko jeśli macie w miarę podzielną uwagę – inaczej ani nie zrozumiecie nic z filmu, ani pracy nie wykonacie).

Wracając do tematu kina. 
Jak już wspomniałam kino uwielbiam! Potrafię tam wylądować nawet 1-3 razy w tygodniu. Zależy oczywiście jaki akurat mamy repertuar, ile mam pracy i jaki jest stan na moim koncie. Najczęściej chodzę ze znajomymi – mam mocną grupę pod wezwaniem, która tak jak ja do kina chodzić lubi. No i jak to w takiej grupie bywa, bardzo często rozchodzi się o popcorn… Którego ja oczywiście nie kupuję : P.

popcorn

Zdecydowanie nie mogę się przyznać do tej bomby kalorycznej : P.

Co do samych filmów, ostatnio oglądałam:

  • Spectre – oczekiwałam kolejnego Skyfall… : (
  • Ugotowany – nie polecam oglądania na głodniaka.
  • Piotruś. Wyprawa do Nibylandii – mnie kupiło wykorzystanie piosenki Nirvany (Pan (Original Soundtrack) – 05 Smells Like Teen Spirit; Cast of Pan) i do tego Hugh Jackman poprzebierany i wymalowany: ).
  • Listy do M 2 – rzadko polskie filmy oglądam, ale ponieważ pierwsza część była urocza poszłam i na to. Również bardzo urocze! A młodego Stuhra uwielbiam!

Jak widać raczej nie mam specjalnie wyrafinowanego gustu filmowego i w sumie nieczęsto zdarza mi się wyjść z kina niezadowolona. Co moim zdaniem znacznie mi sprawę ułatwia ; ).

Pozdrowionka,
Smiley

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress