Smiley w kinie v2

To był bardzo aktywny miesiąc w kinie!

Smiley w kinie - ukryte piękno - rada życiowa

Ale o tym co widziałam za chwilę ; ). Najpierw po krótce o planach na luty!

Kinowe plany na luty 2017

 • Jackie – o zabójstwie Johna F. Kennedy’ego w 1963 roku wspomina się w wielu ekranizacjach, rzadko jednak porusza się temat jego żony ; ). O niej właśnie jest ten film.
 • McImperium – Kto z was lubi czasami zjeść w McDonaldzie? Z tego filmu dowiecie sie mniej więcej powstało o fast foodowe imperium : ), do tego w roli głównej mamy Michaela Keatona
 • Lego Batman: Film – <3 chyba nie musze tłumaczyć why?
 • Milczenie – Andrew Garfield zachwycił mnie w Przełęcz ocalonych, chce mu dać kolejną szansę na zachwycenie mnie : ). Naprawdę kibicuję mu na Oscarach! (zarówno filmowi, jak i aktorowi ; ))
 • Hidden Figures – jedna z oscarowych nominacji. Historia trzech Afroamerykanek pracujących dla NASA. Pokazany jest ich udział w pierwszym na świecie wysłaniu człowieka w kosmos

Jeśli zdążę:

 • Manchester by the Sea – kolejna oscarowy film, dramat. W trailerze zainteresował mnie ton filmu, bo sam pomysł nie jest nowy – wujek zostaje opiekunem bratanka, po śmierci jego rodziców.

Oby filmy okazały się najlepsze! (więcej…)

Smiley w kinie v1

Tak sobie pomyślałam, że w sumie często pisze o kinie i filmach. Czemu więc nie zrobić z tego małego cyklu? ; )

Kinomaniak - smiley w kinie v1W pewnym sensie pierwszy odcinek pojawił się w tym wpisie: http://blog.smiley-project.pl/gadulstwo-i-kinowe-plany/, ale postanowiłam zrobić z tego coś bardziej konkretnego ; )

Kinowe plany na styczeń 2017

 • Assassin’s Creed – gra niby dobra, zobaczymy jak wyszedł film. A poza tym gra tam Michael Fassbender.
 • Sing – kreskówka jeszcze nikomu nie zaszkodziła ; )
 • La La Land – Ryan Gosling, i Emma Stone w jednym filmie, chyba nic więcej nie trzeba mówić!
 • Paterson – nie jest to gatunek filmowy, który by mnie normalnie zainteresował, ale opis jakoś mnie przekonał „Kierowca autobusu prowadzi szczęśliwe życie u boku żony Laury, tworząc wiersze inspirowane zaobserwowanymi w pracy wydarzeniami.”
 • Amerykańska sielanka – US interesuje mnie pod wieloma względami, więc obraz destrukcji amerykańskiego społeczeństwa też mnie intryguje ; )

Z zeszłego miesiąca zostało mi do obejrzenia Ukryte Piękno : ) (więcej…)

Gadulstwo i kinowe plany na grudzień 2016

Każdy z was zna takie osoby, prawda?

Gadulstwo i kinowe plany - smiley project

Ja niestety (stety?) jestem jedną z nich ; ). Mam kilku znajomych, którzy razem ze mną lubią sobie pogadać i po komentować (Ola!), ale resztę świata wiem, że irytuję na potęgę. Czuję ten morderczy wzrok i chęć uduszenia mnie ; P. Najczęściej chodzę jednak na małozaludnione seasne, niekiedy idę też sama – wtedy raczej z przyczyn oczywistych z nikim nie gadam.
Suma sumarum czuję morderczy wzrok bardzo często. W kinie przynajmniej rozmawiam szeptem, na co dzień jednak używam swojego naturalnego głosu, a natura obdarzyła mnie głosem dość donośnym. Nic na to jednak nie poradzę i jak słyszę w tramwaju „mów ciszej” to sama mam ochotę kogoś ukatrupić, bo to jest trochę tak jakby kazali wam nie mrugać. Owszem wiem, że wydaje się to dość abstrakcyjne, ale taka jest prawda : ). Jeden z powodów dla których unikam komunikacji miejskiej. (więcej…)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress