Hej wszystkim! O ile śledzicie mój FanPage wiecie, że ostatnio bardzo dużo się wydarzyło : ). Nie dość, że blog obchodzi pierwsze urodziny, to odbyła się konferencja WroBlog, którą pomogłam organizować, a do tego razem z Martą wysłałyśmy pracę na „Międzynarodowy konkurs na krótką formę komiksową”.

No ale po kolei.

Urodziny Bloga

Z tej okazji nagrałam dla was filmik! Proszę mi wybaczyć, bo naprawdę nie wypadam najlepiej za kamerą ; (

Jeszcze raz chcę wam wszystkim podziękować za to, że jesteście. Nie wiedziałam czy wytrwam w tym nawet kilka miesięcy, a tu już cały rok minął. Nie wiem kiedy się to stało, ale jednak! Mam nadzieję, że następny będzie jeszcze wspanialszy.
Niech nas będzie więcej!

Konferencja WroBlog 2016: Blogowe do & don’t 

Aaaaa! Tyle emocji! Tyle pracy! Tyle wszystkiego!

Nie spodziewałam się, że przy organizowaniu konferencji będzie aż tyle pracy, ale zdecydowanie było warto. Zarwane noce, stresik, szalejące emocje – wszystko się zwróciło aż w zanadrzu w weekend. Nawet w sobotę nie obyło się bez drobnej awarii. Niestety jeden z naszych prelegentów nie mógł dotrzeć z przyczyn osobistych, udało nam się jednak znaleźć na szybko zastępstwo (prezentacja Krzyśka, mimo iż robiona na szybko była naprawdę wspaniała) – z tym wiązało się jednak wydrukowanie niektórych materiałów jeszcze raz. Na szczęście udało nam się sytuację opanować i dopiąć wszystko.

WroBlog: Sobota

W sobotę czekała nas jeszcze masa przygotowań, ale mieliśmy wspaniałą drużynę, więc podołaliśmy : ).

Konferencja WroBlog 2016: Blogowe do & don't  Sama konferencja wyszła moim zdaniem niesamowicie. Wszystkie prelekcje były ciekawe, można było wynieść coś nowego. Moimi ulubieńcami byli jednak:

  • Konrad Jurecki i K. z „Moja dziewczyna czyta bloga” – „Ile siebie dać. O wyznaczaniu granic i kreowaniu wizerunku”. Prelekcja podobała mi się głównie dlatego, że w pewnym sensie przedstawiała przeciwne podejście do mojego. Mój FanPage to cała ja, pokazuję całą siebie i prywatności zostaje mi tylko trochę : ). Może i nie jest to najlepsze podejście, ale takie przyjęłam i się go trzymam. Wykład K&K dał mi jednak trochę do myślenia, poza tym fajnie posłuchać jak to wszystko widzą inni.
  • Andrzej Tucholski – „Dobre blogowanie – co robić, czego nie robić (a co robić czasem) aby odnieść sukces”. Andrzeja dobrze się słucha. Ma fajną swobodę wypowiadania się, a do tego mówi mądre rzeczy ; ). Postaram się na pewno kilka wykorzystać.
  • Paweł Opydo – „Jeśli jeszcze się nie zorientowaliście: blogi umarły”. Sytuacja podobna jak u Andrzeja. Bardzo fajnie się Pawła słucha, przyciąga uwagę, a do tego mamy fajną dawkę wiedzy : )

Zdjęcia: Eril aka Gabriela Orłowska z The Boobskie oraz Piotr Szuszkiewicz – Yazhubal Photography

Podczas konferencji nie można było się jednak obijać ; ). Ja akurat robiłam notatki podczas prelekcji. Strasznie fajna zabawa, choć musiałam na chwilę wyłączać się podczas każdej prezentacji. Szkoda, ale i tak było warto, bo notatki wyszły chyba bardzo fajnie ; ) Co myślicie?

Wszystkie znajdziecie tu: KLIK

WroBlog: Niedziela

Ale to nie wszystko! Na drugi dzień zaplanowanych mieliśmy masę aktywności! Zaczynając od InstaWalk i zwiedzanie m.in. przepięknych wrocławskich klatek schodowych. Kto by się spodziewał, że jest ich aż tyle i to w tak niespodziewanych miejscach. Nie mogłam zostać na całym spacerze, bo pędziłam na lunch z prelegentami w DoubleTree by Hilton Wroclaw. Hotel w środku jest przepiękny, a jedzenie wyśmienite. Nie spodziewałam się aż tak dobrej kuchni – gratulacje dla kucharzy! Jesteście niesamowici!! Do teraz nie mogę zapomnieć smaku selera…

Zaraz po Hiltonie (i paru drinkach, którymi użyczył nas barman ; )) poszliśmy do ZOO. NIESTETY ominęło mnie karmienie lemurów! Nie mogę tego odżałować, mam jednak nadzieję, że jeszcze kiedyś taka wspaniała okazja się  nadarzy! Nie mniej jednak historie opowiadane przez dyrektora wrocławskiego ZOO Radosława Ratajszczaka były warte każdego poświęcenia. Nie dość, że mogliśmy zwiedzić Arfykarium po godzinach otwarcia, pan Radosław był jedynym w swoim rodzaju przewodnikiem – i owszem szykuje się komiks!

Zdjęcia: Eril aka Gabriela Orłowska z The Boobskie oraz Daria z Vademecum Stylu

Krótko mówiąc: Uwielbiam WroBlog ; )!!!!!!!!!!!

Międzynarodowy konkurs na krótką formę komiksową

Dwa miesiące pracy, ale zdecydowanie było warto! Wyszło naprawdę fajnie, może i z Martą nie zajmiemy żadnego miejsca, ba! nie będziemy wyróżnione, ale jesteśmy z siebie bardzo dumne. To pierwszy taki projekt, który udało nam się skończyć i już nikt nam tego nie odbierze.

Na razie całości komiksu wam niestety nie pokażę, chcę poczekać, aż będzie po Festiwali podczas którego zostaną rozdane nagrody – czyli po pierwszy weekencie października.

Mogę wam jednak pokazać jak wyglądały prace nad komiksem ; )

 

Chyba nie kłamałam mówiąc, że dużo się wydarzyło ;)?

Pozdrowionka,
Smiley

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress