Smiley w kinie #5

Tym razem komiks odnosi się baaaardzo luźno do Małżeńskie porachunki ; ).

Duński

*Tekst w dymce (wg google translate): Widziałaś już „Małżeńskie porachunki”? Wydaje się śmieszne, dziwne, ale bardzo dobre.

Ponieważ cały maj będę na urlopie, zaplanowałam tylko dwa filmy na następny miesiąc ; ).

Kinowe plany na maj 2017

 • Guardians of the Galaxy Vol. 2 – Pozycja obowiązkowa <3. Obejrzę jednak ten film już w USA, ale za to na kilka dni przed premierą polską! Ha!
 • The Circle. Krąg – Jeszcze nie weszło do kin, więc mam nadzieję obejrzeć po powrocie : ). Film w pewnym sensie opowiada o tym jak przerażająca może stać się technologia ; ). Gra tam Tom Hanks <3

(więcej…)

Smiley w kinie #4

Komiks odnosi się trochę do ostatniej recenzji ; )

W kwietniu nie ma chyba, żadnej premiery na którą bym rzeczywiście czekała. No ale cośtam wyłapałam : )

Kinowe plany na kwiecień 2017

Jeśli wejdzie już do kin, to:

 • The Circle. Krąg – nie wiem, czy zdąży wejść do kin, jeśli tak to na pewno pójdę : ) Dla Hanksa!

(więcej…)

Smiley w kinie #3

Lego Batman Movie - Marzenia się spełniają

Kinowe plany na marzec 2017

 • Moonlight – historia chłopaka, który stara się odnaleźć w świecie narkotyków, zwycięzca tegorocznych Oskarów, wypada więc chyba obejrzeć? (Ja kibicowałam Przełęczy lub Arrival :(()
 • Captain Fantastic – pewna rodzina wraca do miasta po latach mieszkania z dala od cywilizacji. Co z tego wyniknie?
 • Logan: Wolverine – obowiązkowo <3 Podobno film jest trochę inspirowany komiksem „Old Logan”. Świetny komiks, wiec miejmy nadzieję, że film również.
 • Piękna i Bestia – bajka była przepiękna, z dotychczasowych trailerów zapowiada się, że wersja aktorka także będzie zapierać dech w piersi. Tu możecie posłuchać Emmę Watson śpiewającą jedną z piosenek: https://www.youtube.com/watch?v=nT1VQkTTT7M
 • Power Rangers – kto z was pamięta serial z lat 90tych? Tak? Trudno o nim zapomnieć! Wychodzi nowa wersja, troszkę mniej hmm.. gumowa?
 • Chata – widziałam parę razy trailer w kinie. Film pokazuje historię pogrążonego w żałobie mężczyzny po utracie córki. Jest w tym jednak nutka fantastyki ; )

Jeśli zdążę:

(więcej…)

Sprawiedliwość na świecie musi być

Pamiętacie jeszcze konkurs Ilustracja pod choinkę? W końcu zrobiłam kolejną zwycięską ilustrację! Tym razem na tapecie mamy sprawiedliwość. I to w jakim wykonaniu!

Sprawiedliwość na świecie musi być

Pomysł Marty Gawłowskiej autorki bloga kobietawielozadaniowa.pl. Jak wam się podoba? Też się kwalifikujecie do tej tezy ; )? Osobiście też bym ciasteczka nie odmówiła, a już na pewno nie Rafaello! O rany uwielbiam Rafaello… Jeżeli istniałaby słodycz na tym świecie za którą dałabym się pokroić to byłoby to pewnie Rafaello. (więcej…)

Smiley w kinie v1

Tak sobie pomyślałam, że w sumie często pisze o kinie i filmach. Czemu więc nie zrobić z tego małego cyklu? ; )

Kinomaniak - smiley w kinie v1W pewnym sensie pierwszy odcinek pojawił się w tym wpisie: http://blog.smiley-project.pl/gadulstwo-i-kinowe-plany/, ale postanowiłam zrobić z tego coś bardziej konkretnego ; )

Kinowe plany na styczeń 2017

 • Assassin’s Creed – gra niby dobra, zobaczymy jak wyszedł film. A poza tym gra tam Michael Fassbender.
 • Sing – kreskówka jeszcze nikomu nie zaszkodziła ; )
 • La La Land – Ryan Gosling, i Emma Stone w jednym filmie, chyba nic więcej nie trzeba mówić!
 • Paterson – nie jest to gatunek filmowy, który by mnie normalnie zainteresował, ale opis jakoś mnie przekonał „Kierowca autobusu prowadzi szczęśliwe życie u boku żony Laury, tworząc wiersze inspirowane zaobserwowanymi w pracy wydarzeniami.”
 • Amerykańska sielanka – US interesuje mnie pod wieloma względami, więc obraz destrukcji amerykańskiego społeczeństwa też mnie intryguje ; )

Z zeszłego miesiąca zostało mi do obejrzenia Ukryte Piękno : ) (więcej…)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress