Łapka w górę kto z was lubi śpiewać? Zakładam, że wielu z nas ; ) Nie twierdzę, że wszyscy umiemy śpiewać, na szczęście chęć i umiejętność nawzajem się nie wykluczają. Mam dla was jedną radę, zanim zacznie wyć na cały głos.

kiedy śpiewam jak jestem sama

Mnie tak kilka razy zaskoczył mój były współlokator : P. Współlokatorka jest już do tego raczej przyzwyczajona ; ).

Nawyki

Macie jakieś inne ciekawe nawyki? Ja przykładowo notorycznie gadam do siebie i do swojego sprzętu. Myślę, że z moim komputerem mamy całkiem głęboką relację. Czasami prowadzę z nim dość długie i skomplikowane rozmowy, szczególnie jak pracuję i oglądam jakiś serial. Co ciekawe – najczęściej rozmowy te prowadzę po angielsku. Dlaczego? Nie wiem… ale myślę też często po angielsku. No cóż. Nigdy nie twierdziłam, że należę do normalnej części społeczeństwa ; ).

Mogę was w tym miejscu odesłać do jednego z mojego wcześniejszych wpisów: Umysł w Ogniu czyli dlaczego rower do ciebie mówi <– tłumaczę tutaj, dlaczego niekiedy sprzęty do nas gadają. I nie. Nie jest to akurat zabawny wpis, ale bardzo pouczający, więc zachęcam was do jego przeczytania.

Pozdrowionka,
Smiley

PS. Myślę zrobić jakiś cykl wpisów o USA. O pracy tam, o ludziach itp. Potwierdzenie lub obalenie kilku mitów. Bylibyście zainteresowani ; )?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress