Przez najbliższy czas pomęczę was troszkę komiksami podłapanymi na SeeBloggers – konferencji w Gdyni ; ). Na pierwszy rzut idzie cytat Z Dupy.

Pasja

Cytat pochodzi z panelu „Od zera do milionera, czyli co mówią o tobie twoje lajki”. Nadal utrzymuję, że był to jeden z fajniejszych paneli podczas całej konferencji ; ). A trzeba przyznać, że coś w tym cytacie jest. Nie każdy przecież zaczyna bloga tylko po to, aby na nim zarabiać. Jasne, że jest super kiedy tak się stanie, ale jak dla mnie dzielenie się tym co kochamy jest równie satysfakcjonujące ; ). Choć byłabym hipokrytką gdybym powiedziała, że dzięki blogowi nie zarabiam. Prawda jest taka, że moim modelem biznesowym było pozyskiwanie klientów pod grafikę i dokładnie tak się dzieje ; ).

To może jeszcze w ramach podsumowania konferencji:

Co było fajne

Masa świetnych ludzi, z którymi można było ciekawie spędzić czas pomiędzy wykładami. Naprawdę wierzę, że z większością poznanych osób kontakt mi się nie urwie i przy wielu okazjach jeszcze się razem pobawimy ; ). Podobały mi się również wykłady i panele na głównej sali, m.in. ten z którego cytat widzicie powyżej. Tematyka była różnorodna, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Do tego dużo konkursów ( w których warto brać udział! Wygrałam laptopa :D)  i fajnych gadżetów od sponsorów.

Co było troszkę mniej fajne

Niektóre warsztaty mało tak naprawdę wnosiły nowej wiedzy, choć może po prostu ja mam takie odczucia, w końcu skończyłam dwa kierunki związane z promocją, planowaniem, strategią itp. Zapisałam się więc po prostu na złe warsztaty? ; )

Jeszcze troszkę zdjęć:

 

Pozdrowionka,
Smiley

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress