Szczęśliwego nowego roku! ; )
Czas to jednak zasuwa szybko, nie wierzę, że już mamy 2018 rok! 2017 był na wiele sposobów niesamowity, tęsknie za nim, ale jestem gotowa na nowe wyzwania w 2018!

Postanowienia noworoczne 2018

W zeszłym roku zrezygnowałam z postanowień, bo zawsze mam problem z ich dotrzymywaniem : ). Nadal uważam to za pewną zasadę, ale głównie dlatego, że za cel obierałam „rusz tyłek na siłownie, 3 razy w tygodniu”, „mniej czipsów”, „organizuj się jeszcze lepiej!”. No cóż, 3 razy w tygodniu na siłownie nie dam rady iść, bo mam za dużo innych planów, sory. Nie zrezygnuję z czipsów, uwielbiam je, poza tym odżywiam się jednak całkiem nie najgorzej, czipsów mi nikt nie odbierze! A zorganizowana jestem bardzo dobrze!

Cele na 2018 rok

I takim sposobem doszłam do wniosku, że ustalę sobie nie tyle postanowienia noworoczne co po prostu kilka celi, które bym chciała osiągnąć.

1. Praca nad blogiem
Prawda jest taka, że dawno nad nim porządnie nie pracowałam. Chcę wprowadzić pewne zmiany zarówno na samym blogu jak i na FanPagem, Instagramem i może czymś jeszcze. Ponieważ nie chcę psuć niespodzianki (zarówno dla siebie jak i dla was) nie będę teraz przedstawiać szczegółów. Jednak pierwsze efekty powinno już być widać w styczniu! Trzymajcie jednak kciuki, bo pracy przede mną sporo.

2. 52 książki/komiksy w 2018!
W tym roku mi się udało! Po raz pierwszy. Mam zamiar utrzymać ten trend. Pierwszą książkę mam już za sobą (Wotum Nieufności, Remigiusz Mróz – polecam! Świetna książka)

3. Wyjazd do Australii
Zawsze chciałam tam pojechać i w tym roku mam w końcu zamiar to osiągnąć! Pierwszy krok? Zakup „Busem przez świat Australia za 8 dolarów ” ; ) Check!
Oczywiście moja wycieczka będzie się mocno różnić, od tej przedstawionej w książce, nie mniej jednak często przedstawiają tam wiele przydatnych wskazówek, a co najważniejsze napełniają mnie jeszcze większą inspiracją i chęcią na wyjazd.
Zakładam, że wszyscy ich znacie, jeśli jednak nie polecam śledzić ich
Bloga: https://www.busemprzezswiat.pl/
YT: https://www.youtube.com/user/BusemPrzezSwiat
FP: https://www.facebook.com/busemprzezswiat
Ze swojej pasji stworzyli biznes, rozwijają się niesamowicie i zwiedzają cały świat – jest to tylko jeden powód dla których ich uwielbiam ; )

4. Rysunek – dużo więcej ćwiczeń
Moje plany blogowe również się z tym wiążą. Ostatnio trochę musiałam spocząć na laurach ze względu na dużo nowych rzeczy które musiałam opanować w swojej codziennej pracy. Nie żałuję, zabrało mi to jednak mnóstwo czasu i energii. W tym roku chce się skupić na swoim skillu i poprawieniu wielu niedociągnięć. Trzymajcie kciuki!

5. Nadrobić zaległości po USA
Ciągle wisi mi kilka filmików do zmontowania Muszę to w końcu ogarnąć! Szczególnie przed Australią.

No to by było na tyle ; ). A wy macie jakieś postanowienia noworoczne? Czy jednak uważacie je za zły pomysł? A może 2018 ma wam przynieść coś innego i wyjątkowego? Czekam na wasze komentarze!

Pozdrowionka,
Smiley

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress