Większość osób, kiedy usłyszy, że pracuję w firmie medycznej, jest w szoku co grafik komputerowy może w takiej firmie robić. Bo to przecież firma medyczna i niemożliwe, żeby robił COKOLWIEK!

Praca w firmie medycznej - wieje nudą?

Czy praca w firmie medycznej musi być nudna?

Widzicie, firma medyczna, tak jak każda inna firma potrzebuje marketingu. Nasze produkty mimo iż dość specyficzne same się nie sprzedadzą. Owszem duża część naszych działań jest skierowana do innych firm, często jednak szerzenie świadomości o konkretnych schorzeniach wśród potencjalnych pacjentów pomaga nam w sprzedaży. Można powiedzieć, że ci pacjenci zmuszają laboratoria, szpitale i przychodnie do zakupu naszych testów diagnostycznych. Jednak niezależnie od projektów, ktoś musi zaprojektować ulotki, strony, logotypy, plakaty, roll-upy, grafiki na facebooka, nagrać filmy na YouTube, zmontować je, obrobić, zrobić animacje i wiele wiele innych zadań.

Robienie filmików jest akurat dla mnie nowością, ale powiem wam, że bardzo dobrze mi z tą formą pracy. Tym bardziej mnie cieszy, że firma chciała inwestować w tego typu działania, które jak możecie się domyślić nie koniecznie jest najtańsze. Naprawdę wierzę, że w naszym obszarze działalności możemy się w ten sposób wyróżnić. A rozwój osobisty też był dla mnie zawsze bardzo ważny. Najgorzej jest utknąć w miejscu.

praca w firmie medycznej euroimmun

Moja dusza ilustratora/rysownika, też może od czasu do czasu się uzewnętrznić. Może nie bardzo często, ale na ilość pracy po pracy też nie narzekam, więc rysuje i tak prawie codziennie. Poza tym dla mnie jest to najlepsza forma relaksu (obok kina ; )).

Praca w firmie medycznej euroimmun dna

A jak wygląda wasza praca? Też borykacie się z niezrozumieniem, ze strony innych ludzi, czy raczej macie tak oczywiste obowiązki, że nie ma tu pola do dyskusji? : )

Pozdrowionka,
Smiley

Kilka innych wpisów powiązanych z moją codzienną pracą ; ) :

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress