Już jakiś czas temu pisałam na swoim FanPage że byłam na koncercie Tomasza Karolaka i Pączków w Tłuszczu w Starej Przepompowni w Ostrowie Wielkopolskim. Nie powiem, aby był to szałowo muzycznie koncert – mimo wszystko zabawa była przednia, można było sobie poskakać i mocno się pośmiać. Jedną z historii jaką opowiedział nam Karolak była przygoda aka problem z toaletą na stacji benzynowej.

komiks-kopia

To przecież takie oczywiste! Bo przecież po co toaleta miałaby być otwarta kiedy jest czysta? Phi! Nie wiem na której stacji benzynowej odbyła się ta scenka, ale dziękuję Pani Ekspedientce za utrzymywanie publicznych toalet w należytym stanie ; )

A tak brzmiały Pączki w Tłuszczu:

Piosenka z Rodzinki.PL wprawiała wszystkich w jeszcze bardziej pozytywny i skaczący nastrój – a grali to co najmniej 2 razy : ). Z reszty repertuaru znałam w sumie jedną piosenkę. Ale to nie przeszkadzało dobrej zabawie! Poniżej jeszcze kilka foteczek:

Koncert koncertem, osobiście bardzo podobał mi się sam Klub Stara Przepompownia. Muszę przyznać, że ma swój klimacik. Najmniej podobał mi się DJ. Nie mam nic do muzyki jaką puszczał – klasyki przy których wiadomo, że wszyscy będą się dobrze bawić. Mam po prostu inną definicję DJa. Nie jest to dla mnie osoba która puszcza Kultową Listę ze Spotify i od czasu do czasu poda update o której zacznie się koncert. Dla mnie DJ powinien wnosić coś od siebie – w jakiś specyficzny sposób prowadzić imprezę lub tworzyć coś nowego. Ale to może tylko ja mam taką opinie i czepiam się dla zasady? ; )

Wizualnie

Inną kwestią był plakat/baner. Ogólnie ładny i w ogóle. Ale…

tkban

… jestem osobą lepiej zapamiętującą obraz. Dlatego info z baneru zakodowałam, nie tracąc czasu na wczytywanie się w dokładny opis – błąd! Okazało się, że wydarzenie owszem zaczynało się o 20:00, a mówiąc „wydarzenie” mam na myśli befor w postaci DJa przez 2,5 godziny… Koncert zaczął się o 22:30. No cóż mogłam sobie ze spokojem posiedzieć i poszkicować : ). Nauczka na przyszłość aby jednak czytać opisy wydarzeń, bo może się tam kryć jakiś haczyk ; ).

Pozdrowionka,
Smiley

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress