O mojej niedawnej wycieczce do ZOO pisałam już w sumie kilka razy. Historyjkami które tam wyłapałam będę was jednak męczyć jeszcze trochę ; ).

kiedy otwarte jest zoo

ZOO Wrocław – Godziny otwarcia?

W taki oto sposób chcę wam przekazać informację kiedy otwarte jest ZOO we Wrocławiu: jest czynne KAŻDEGO dnia w roku, niezależnie czy jest to zwykły dzień tygodnia, 3 maja, Boże Narodzenie czy Wszystkich Świętych – jest czynne KAŻDEGO dnia w roku. Podobno rzadko zdarzają się osoby, które tą informacje ot tak przyswoją, z reguły wszyscy się upewniają czy pani po drugiej stronie telefonu zbyt sytuacji nie uogólniła. W pewnym sensie się nie dziwię, obstawiam, że istnieje 50% szans, że sama bym nie uwierzyła i o święta się dopytała. Panie z ZOO prosiły jednak, aby tą informację szerzyć, więc tak robię.

Tak więc powtarzam: ZOO we Wrocławiu jest czynne KAŻDEGO dnia w roku! Nie wiem natomiast jak mają się do tego inne ZOO w Polsce : ). Mogę jednak całym sercem polecić po raz kolejny Afrykarium. Będzie to świetna wycieczka dla was, waszych dzieci, znajomych, kuzynów i w ogóle całej rodziny! Oczywiście całość może być troszkę przyćmiona jeśli traficie na gigantyczny tłum (co jest całkiem prawdopodobne) – Afrykarium jest jednak warte każdej niewygody! ; )

Rysunki rysunki rysunki

Jest jeszcze kolejna rzecz, którą was będę męczyć, ale co mogę poradzić jak jestem sama z siebie zadowolona?

Blogierka Rysunek LogoTak tak logo dla Blogierki ; ). Już nawet nie chodzi o bycie chwalipiętą, ale raczej o poinformowanie was ofercie (tak to sobie przynajmniej w głowie tłumaczę)

Krótko mówiąc – przyjmuję zlecenia na rysunki! Cena jest ustalana indywidualne, bo jednak dużo zależy od konkretnego zlecenia.
Inne przykłady rysunków znajdziecie tu:
http://www.smiley-project.pl/project/rysuenk-na-zamowienie/
http://www.smiley-project.pl/project/fanart-dc-comics/
http://www.smiley-project.pl/project/sketche/
http://www.smiley-project.pl/project/manga-style/

Zapraszam więc do ewentualnego kontaktu ; ).

Tymczasem zabieram się dalej za pracę! Komiksy się same nie narysują : D. Przy okazji oglądam od nowa Gilmore Girls. Nie wiem czy słyszeliście, ale w listopadzie wychodzi miniseria „Gilmore Girls: A Year in the Life”. Uwielbiałam ten serial, więc jestem cała podekscytowana : D. Jest to główny powód dlaczego oczywiście odświeżam sobie całość : P.

Pozdrowionka,
Smiley

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress