Miałam ostatnio okazję przetestować fotoksiążkę Saal Digial. Robiłam już kiedyś u nich portret i byłam bardzo zadowolona. Do fotoksiązki podchodziłam więc z entuzjazmem : )

Projektowanie fotoksiążki

Projektowanie zaczynacie od pobrania aplikacji Saal Design. Po odpaleniu wybieracie jaki produkt was interesuje. W przypadku fotoksiązki dobieracie format, papier (błysk lub mat), ilość stron i ewentualnie parę innych drobiazgów (jak opakowanie). Potem przechodzicie do projektowania.
Ja zdecydowałam się na format kwadratowy 19×19 cm, na papierze matowym, 40 stron. Cena bez dostawy wyniosłaby mnie 174 zł.

Aplikacja Saal Design

Interface do projektowania fotoksiążki jest naprawdę prosty w obsłudze. Ładujecie zdjęcia z komputera, dodajecie napisy, rozkładacie je w dość dowolny sposób. Jeśli nie macie pomysłu na całość możecie skorzystać z gotowych szablonów.

Po zakończeniu projektowania potwierdzamy zamówienie i przesyłka jest u nas w ciągu około 2 dni (ja zamówiłam w piątek w nocy, w poniedziałek była już u mnie).

Efekt końcowy

Muszę przyznać, że z efektów jestem bardzo zadowolona. Książka jest wykonana porządnie, na dobrym papierze, z bardzo dobrymi kolorami. Podoba mi się też łączenie stron. Bałam się, że zgięcie będzie mi psuć zamierzony efekt rozkładówki, ale jednak nie. Wygląda to bardzo przyzwoicie i nie przeszkadza w odbiorze.

Fotoksiążka Saal Design

Dodatkowo dodam, że bardzo podoba mi się wykonanie samej okładki. Gruba, sztywniutka. Pięknie matowa. Osobiście polecam wam zamawianie wersji matowych bo z reguły zostaje na nich mniej śladów po paluchach.

Czy uważam, że cena jest adekwatna do jakości i wykonania produktu? Zdecydowanie! Bardzo chętnie skorzystam ponownie z usług Saal Digital. Mam już nawet kilka pomysłów ; ).

Gratis!

Na zakończenie dodam, że możecie skorzystać z kuponu rabatowego o wartości 75 zł na „fotoksiążkę na dobry początek”. Z kuponu możecie skorzystać raz :).
Kod kuponu rabatowego: FB328GUM
Więcej informacji znajdziecie tu: http://www.saal-digital.pl/fotoksiazka/kuponrabatowyfotoksiazkanadobrypoczatek/.

Pozdrowionka,
Smiley

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress