…czyli co Smiley czyta jak powinna pracować.

O co właściwie chodzi z Share Week? Jest  to konkurs, w którym blogerzy polecają inne blogi. Powinni to być autorzy, którzy w jakiś sposób na nas wpływają. Nie muszą być to blogerzy wielcy i znani, ale tacy którzy mają według Ciebie coś ciekawego do powiedzenia :). Inicjatorem akcji jest Andrzej Tucholski. Więcej o Share Week możecie przeczytać tutaj: >>klik<<

Zbędnie nie przedłużając przejdźmy do moich typów ; ).

ZUCH próbuje rysować

570470364c6652dff7e4e0c6c37b7163

Zucha chyba nie muszę przedstawiać : ). Maciek jest blogerem i grafikiem (o rany! mamy ze sobą tyle wspólnego!). Prowadzi w sumie dwa blogi: zuchrysuje.pl i zuchpisze.pl. Nie ukrywam jednak, że ja regularnie zaglądam na bloga z komiksami, na drugiego już trochę rzadziej. Zuch był dla mnie inspiracją do stworzenia własnego bloga. Dzięki niemu chciałam tworzyć coś, co choć na chwilę sprawi, że ludzie się uśmiechną ; ) (Hello! I’m Smiley!). Nie miałam jeszcze okazji spotkać Maćka osobiście, mam jednak nadzieję, że kiedyś mi się to uda ;)!

Cartoon Wars

BLOG_baner_2016

Do Marcina przyciągnęła mnie tematyka jego bloga – komiksy nawiązujące m.in. do Star Wars ; ). Zostałam tam jednak bo spodobał mi się jego styl rysowania : ). Podobnie jak u Zucha, wiem, że niezależnie od tematu będę się po prostu dobrze bawić ; ).

Marszowickie pola

mppl

Marsa! Marsa jest bardzo ciekawym stworzeniem – wrocławianka, która z wykształcenia jest energetykiem odnawialnym i operatorem elektrowni jądrowych, uwielbia fotografować i świetnie pisze. Na blogu znajdziecie m.in. recenzje książek i filmów, historie z podróży oraz jej własne opowiadania : ). Marsa jest przy okazji jedną z moich najlepszych przyjaciółek i to właśnie dzieki niej ostatecznie zdecydowałam się na założenie bloga : ).

Jesteś blogerem i chciałbyś wziąć udział w zabawie? Radzę się pospieszyć! Deadline jest już jutro : ).

Pozdrowionka,
Smiley

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress