…czyli co mnie rozprasza w tym roku.

Co to Share Week? To taki mini konkurs, w którym blogerzy polecają innych blogerów. Nie ma chyba specjalnych wytycznych, jeśli jest ktoś kogo lubimy możemy go wyróżnić – i tyle ; ). Inicjatorem akcji jest Andrzej Tucholski. Więcej o Share Week możecie przeczytać tutaj: >>klik<<

Brałam udział w zabawie również i w zeszłym roku, zapraszam to wpisu: Share Week 2016. Blogi z poprzedniej edycji nadal uwielbiam <3, ale w tym postaram się wyróżnić inne ; ).

Share Week 2017

Moje typy:

Brody z kosmosu

Recenzje. Recenzje. Recenzje. I jeszcze raz recenzje. Ale jakie! Julek baaaardzo dużo gada o moich ulubionych klimatach czyli komiksach! Nie powiem, abym się zawsze zgadzała z ich opiniami (mi akurat Iron Fist się podobał : P), ale zawsze w filmikach jest pełno pasji, a to uwielbiam w blogach/youtbach najbardziej <3. Polecam więc ich wszystkim komiksowym i filmowym fanom ; )

Blog
FanPage
YouTube


 

Szarosen ART

Szarosen ART

Kaja to gatunek artysty jaki przemawia do mnie najbardziej. Uwielbia to co robi i robi to pięknie. Teraz akurat pracuje nad dyplomem, więc w blogowaniu na przerwę, ale na FanPage dlaej wrzuca swoje piękności <3. Wszyscy z was którzy lubią popatrzeć na śliczne rysunki zachęcam do odwiedzenia Szarosen! Nie zawiedziecie się : )

Blog
FanPage

 

Niewyparzona Pudernica

 Niewyparzona Pudernica

Niewyparzona Pudernica jest po prostu niewyparzona ; ). Pisze o różnych rzeczach, ale zawsze swoim niewyparzonym językiem! Ma mocne opinie i się ich trzyma. Wiolę miałam okazje poznać na zeszłorocznym SeeBloggers – prywatnie jest równie ciekawa i  nieprzewidywalna <3.

Blog
FanPage

 

Raj Podniebienia

Nie lubię kuchni. Nie lubię gotować. Ale Natalia od czasu do czasu daje mi ciutkę natchnienia aby jednak wejść do tego zaniedbanego przeze mnie pomieszczenia, używanego zazwyczaj do parzenia herbaty i kawy.  Po piękne przepisy już wiecie gdzie trafiać ; ).

Blog
FanPage

Pozdrowionka,
Smiley

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress