Ostatnio zauważyłam, że popularne na blogach są tzw. „cykle”. Stwierdziłam więc czemu by nie spróbować? No i zaczęłam myśleć, myślenie nie chciało mi do końca wyjść, tym bardziej, że byłam po ciężkim tygodniu w pracy i ledwo stałam na nogach (a w sumie siedziałam w samochodzie…). Spojrzałam na zegarek, była 22 i to jeszcze piątek, podrapałam się po swojej rozczochranej główce, po czym postanowiłam przestać myśleć i poopierdzielać się. No i trzepnęło mną jak obuchem! Taka piękna rada! I to jaka oczywista!
SR-#1No i właśnie na moich mądrych radach się skończyło ; ).

Nie wiem jak wam przychodzi odpoczynek, ale mi najczęściej nie najłatwiej, bo zawsze mam dużo rzeczy do zrobienia. Ale to też zależy od definicji odpoczynku. Bo przykładowo mam w tygodniu 4-godzinny kurs rysunku i dla mnie to jest relaks totalny. Nie nazwałabym tego jednak do końca opierdzielaniem się ; ) – a paczka czipsów (wymiennie z popcornem), piwko/winko/cola i dobry film oglądany w piżamie to w sumie dobry pomysł chyba dla każdego ; ). Jeśli nie film, na pewno macie coś innego co was resetuje. Tak, więc powiadam wam do opierdzielania się najwyższy czas się zabrać! …

..no może w sobotę bo dziś wieczorem mam szkolenie.

No i co myślicie? Może być cykl w stylu Bardzo Mądrych Rad Smiley? (czujecie sarkazm : P?) Napiszcie co sądzicie, bo może tylko w mojej głowie to brzmi dobrze (a tak jest często @.@)

Pozdrowionka,
Smiley

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress