Jak się okazuje na starych znajomych można wpaść w najbardziej nietypowych – albo wręcz przeciwnie, w bardzo typowych! – sytuacjach ; ). Na urodziny dostałam od koleżanki wizytę w SPA, poszłam więc się wypięknić. Koleżanka zapomniała jednak wspomnieć, że właścicielkę salonu miałam okazję już wcześniej poznać ; )
Palio

Cytat dosłowny nie jest, bo 18stka była XX lat temu i już dokładnych słów nie pamiętam (nie wypominajmy Magdzie ile ma lat, bo to jedynie świadczy o tym, że ja mam jeszcze więcej). W każdym razie wizyta była bardzo udana! Przez kilka dni nie mogłam przestać się głaskać : D. Tak więc już z własnego doświadczenia mogę polecić Klinikę Urody Palio nie tylko ze względu na wspaniałe efekty, ale również przemiłą obsługę i pyszną herbatkę ; ).
https://www.facebook.com/KlinikaUrodyPalio/
http://www.palio.pl/

W tym  momencie wypada szczególnie pozdrowić Magdę i Beatkę ; )!

Co do samego wpadania na znajomych w nieoczekiwanych sytuacjach – zdecydowanie nie był to mój pierwszy raz! Do moich TOP 3 zaliczyłabym:

  1. Spotkanie kolegi na zakupach w Miami.
  2. Wpadnięcie w taneczny sposób na kolegę w Hiszpanii (rzecz jasna w klubie na imprezie z pianą ; )).
  3. Przejażdżka rowerowa po Rotterdamie z koleżanką z harcerstwa! – ta historia jest o tyle ciekawa, że nie spotkałabym się z Igą gdyby nie udostępnienie zdjęcia na facebooku ; ).

Ktoś z was ma tego typu historię, którą wspomina równie dobrze jak ja?

Pozdrowionka,
Smiley

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress