Wszyscy wiemy, że kredyt wiąże się z różnymi zobowiązaniami. Często również w formie podejrzanych ubezpieczeń ; )

Ubezpieczenie na życie

Sytuacja zasłyszana przez koleżankę w banku. Chciałabym czasami wiedzieć co siedzi w głowach ludzi… Chociaż po zastanowieniu nie. Zdecydowanie wolę nie wiedzieć!

Kredyt?

Ilu z was jest na chwilę obecną uwięzionych z kredytami? Jakiś czas temu byłam zdecydowana na kupno mieszkania. Miałam nawet już przyznany kredyt, w ostatniej chwili zdarzyło się jednak kilka rzeczy na raz i musiałam z tego pomysłu zrezygnować. Muszę przyznać, że teraz nie żałuję. Sama z tym wszystkim może bym i podołała, ale żyłabym niestety jak pustelnik – bez pieniędzy na imprezę, wyjazdy, spotkania ze znajomymi, książki czy cokolwiek innego. Wynajmowanie nie jest może idealnym rozwiązaniem, ale na chwilę obecną jest dla mnie odpowiednie ; ). Trzeba się nauczyć żyć z tym co mamy : ). Mam oczywiście nadzieję, dorobić się kiedyś swoich czterech ścian, ale na razie mi się z tym nie spieszy.

Szczęście w nieszczęściu? – Bumblebee!

Mniej lub bardziej szczęśliwy zbieg okoliczności wyszedł mi jednak na dobre. Poza tym gdybym kupiła mieszkanie nie mogłabym pozwolić sobie na Bumblebee – mojej wspaniałej żółtej strzały! Możecie ją zobaczyć tu: Bye Bye Pola, Hello Bumblebee! Piękna, prawda? Po przygodach z moimi poprzednimi samochodami bardzo mnie cieszy, że nie widziałam mechanika od 10 miesięcy! Odkąd mam samochód jest to chyba rekord… O kilku moich potyczkach z czterema kółkami możecie też poczytać w tym wpisie: Babskie rozmowy. No cóż… nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło : ). Moja wiedza o samochodach jest znacznie większa niż bym się kiedykolwiek spodziewała! Człowiek to się jednak codziennie uczy ; ).

Komuś z was udało się może podsłuchać równie ciekawą rozmowę? Chętnie posłucham! Nie musi być z banku… Może też się na komiks nada?

Tymczasem nie ma obijania! Wracamy do pracy! Grafiki na konferencję WroBlog same się nie przygotują. Już się nie mogę doczekać 27 sierpnia! Możecie się spodziewać relacji i na pewno wielu komiksowych cytatów ; ).

Pozdrowionka,
Smiley

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress