Każdy powinien posiadać wysokie kwalifikacje

Młodzi ludzie nie mają teraz łatwo. Otwierają ofertę pracy, a tam czeka na nich informacja „młody, po studiach, z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami” – krótko mówiąc trzeba nauczyć się zaginać czasoprzestrzeń, aby podczas 5+ lat studiów zdobyć 10-letnie doświadczenie ; ).

Ale co kiedy już mamy te Bardzo Wysokie Kwalifikacje?

Wysokie kwalifikacje (więcej…)

Babskie rozmowy

Panowie! Takie oto rozmowy prowadzą kobiety! I to nawet całkiem trzeźwe…

babskie

Później było o elektrowniach, ale o tym w innym odcinku ; ).

Pozdrowionka,
Smiley

Świecąca wariatka

Tak nam z Marszowickie Pola wyszła rozmowa. Brzmi abstrakcyjnie, więc uznałam, że może wam się spodoba : P, ewentualnie skłoni do dyskusji o elektrowniach jądrowych lub po prostu o świeceniu szeroko pojętym.

komiks

Ktoś jeszcze podejrzewa siebie o świecenie? Nie koniecznie z tych samych powodów co Marta : P.

Pozdrowionka,
Smiley

Śmieciowa licytacja

Weekendy mają to do siebie, że szybko mijają. Jest to jednak jeszcze jeden powód aby wykorzystać je jak najlepiej : ). Razem z Marsa z Marszowickie Pola zdecydowałyśmy się na wzięcie udziału w wydarzeniu Geocachingowym Las Mokrzański – Sprzątanie! Wyposażone w rękawiczki i worki, razem z całą resztą uczestników ruszyłyśmy w poszukiwaniu śmieci. Nie było to specjalnie trudne. Leżały wszędzie. Widok butelek i papierków specjalnie mnie nie zaskakiwał, jednak udało nam się znaleźć kilka „cukierków”.

śmieci

W zaledwie trzy godziny zapełniliśmy ogromną ilość worków, czym jestem przerażona! Z menelami wiele na razie nie zmienimy, ale patrząc na to jakie śmieci znaleźliśmy to wiele z nich zostało tam przywiezione z premedytacją. Nikt nie chodzi na spacer z trzema workami kabli. Jeżeli już ktoś nie chciał płacić za wywóz śmieci mógł je chociaż podrzucić koło obcego śmietnika. Najczęściej śmieciarki je wówczas i tak zgarniają. Niestety mam wrażenie, że głupota ludzka jest nieuleczalna.

Nie słyszeliście wcześniej o Geocachingu? Zapraszam na jeden z moich wcześniejszych wpisów: >>klik<<

EDIT:
Tak było : D

da722723-beeb-496d-b22b-264938a9e6fc_l kopia

Pozdrowionka,
Smiley

Jak zrobić Smiley

Każdy bloger od czasu do czasu sprawdza swoje statystyki, ja to robię na Google Analytics i Google Search Console. W drugim narzędziu dość porządnie rozpisane są frazy z których ludzie do nas trafiają. Większość z nich mnie specjalnie nie zaskakuje, jednak zdarzają się cukierki:

smiley

Jeśli ktoś się zastanawiał jak mnie zrobić to przepis podała wam Marsa : ).

Znalazłam więcej takich cukiereczków, ale nie wszystko na raz ; ).

Pozdrowionka,
Smiley

Rozmowy zza kibla

Nie wiem jak to u was wygląda, ale w moim domu kibelek stanowi miejsce relaksu  i rozmów. Kobiety w mojej rodzinie mają dość poluźnione granice w tym zakresie i włażą kiedy im się podoba ; ). Tak się składa, że publiczna toaleta (przykładowo) w Multikinie również może stanowić miejsce ciekawych rozmów : ).

kibel

Było wesoło : P.

Swoją drogą sam film – Nienawistna ósemka – też mnie zaintrygował. Nie jestem fanką Tarantino, ale połączenie kowbojów, zimy i oczywiście dużej ilości krwi całkiem mu wyszło : ). Ah i te akcenty!

Pozdrowionka,
Smiley

PS. Nie wiem czy zauważyliście, ale w kinie pojawiło się/pojawi się kilka ciekawych pozycji – DEADPOOL!!!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress