Zdarza wam się czasami osiągnąć taki poziom zmęczenia, że nie pozostaje wam nic innego jak…

Zmęczenie nad zmęczeniami

Ostatnio akurat nie mnie ten stan dopadł, ale pewna osoba po wykrzyczeniu tych słów od razu zaznaczyła, że nie chce aby w komiksie do niej to przypisać : P. No to się z raz zlitowałam!

Hostel

Istnieje jednak spore prawdopodobieństwo, że osiągnę taki stan na koniec tygodnia : ). W przyszłym mamy w pracy „Hostel” – oglądaliście taki horror Hostel? Co pół roku mamy tydzień spotkań podsumowujących wyniki finansowe firmy, prace działów, działania marketingowe, co wyszło, co nie, jakie plany, kto dostaje opierdol itp. ; ). Więc wiecie… taki nasz prywatny Euroimmunowy Hostel ; ). W każdym razie żyjemy trochę na spinie, bo trzeba ogarniać bieżące rzeczy, rzeczy z przyszłego tygodnia (bo te spotkania trwają 8-17 więc no time for work),a  do tego ogarnąć trzeba swoje prezentacje z podsumowaniami i planami (ja mam dwie). Spinka jest, bo jak wiadomo na ostatnią chwile zawsze coś musi wyjść/nie wyjść. Bo why not? : ) Jak coś się wali to zawsze przecież może się posypać jeszcze trochę lub runąć całkowicie. Taka parszywa kolej rzeczy ; )

Ale! Nie jest tak źle. Ten hostel mamy skrócony i jedziemy w środę wieczorem do Szklarsksiej i do piątku narty i picie. Ale i tak w pracy pewne rzeczy trzeba ustawić, aby coś sie opublikowało, wysłało : P (żeby się jeszcze samo zaprojektowało!).

Wyzwanie książkowe 2017

Bierzecie udział w wyzwaniu czytelniczym Przeczytam 52 książki w 2017 roku? Od dawna nie udało mi się pyknąć tych 52 książek w rok, ale w tym mam niezły start:

1/52 Tożsamość Rodneya Cullacka – nie polecam… Droga przez mękę! (zaczełam czytać w 2016)
2/52 Przebudzenie – bardzo fajna książka, fanom sci-fy powinna sie spodobać
3/52 Ziarno Prawdy – też świetna książka, z trylogii o Szackim moim zdaniem najlepsza

Następne w kolejce mam Batman and Philosophy: The Dark Knight of the SoulWayne: Mściciel z GothamThe Illusion of Life: Disney Animation i Osobliwy dom pani Peregrine : )

A u was co teraz się na stoliczku nocnym poniewiera? (w moim przypadku za stoliczek robi oparcie kanapy :P)

Pozdrowionka,
Smiley

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress